3 rzeczy które może dać Ci astrologia

astrologia

3 rzeczy które może dać Ci astrologia

Oczywiście nie mam tu na myśli gazetowych horoskopów, ale wizytę u dobrego astrologa. Sama korzystam z konsultacji astrologicznych od ponad 20 lat i wiem ile dobrego mi to dało.
Ponieważ prowadzę właśnie kurs online “Oswój lęk” i w ramach tego kursu prowadzę rozmowy z różnymi interesującymi osobami, dzisiaj chciałam podzielić się nagraniem z rozmowy z Danu, która jest astrolożką.

Dwie wcześniejsze rozmowy znajdziesz tutaj:
Agnieszka Szczepańczyk – Bouazza

Beata Chipchase 

Zrozumienie siebie i samoakceptacja

Horoskop determinuje w pewnym stopniu jacy jesteśmy, jakie są nasze potencjały, mocne i słabe strony, talenty i jakie czekają nas w tym życiu wyzwania.
Pokazuje również strukturę naszej osobowości.
Niestety, lubimy porównywać się do innych i kiedy robimy coś inaczej niż wszyscy, zdarza nam się popadać w poczucie winy i zastanawianie się “co jest ze mną nie tak?”.
Astrologia pięknie nam to wyjaśnia – dlaczego tworzymy związki w taki a nie inny sposób, dlaczego (na przykład) praca na etacie nie dla nas, dlaczego nie umiemy usiedzieć długo w jednym miejscu, albo właśnie odwrotnie – nie lubimy zmian i wytrącają nas one z równowagi.

Terapia potrafi dać nam wgląd w siebie, ale jednak jedna wizyta u astrologa potrafi odpowiedzieć nam w jednej chwili na wiele takich naszych “dlaczego?” i dać nam w godzinę czy dwie więcej zrozumienia siebie, niż udało nam się zebrać przez miesiące czy lata.

Uwolnienie od poczucia winy

Rozpadło się Twoje małżeństwo? Masz trudną relację z dzieckiem, matką, ojcem, rodzeństwem? Idź do astrologa. Może się okazać, że to, co usiłujesz od lat “przepracować” lepsze nie będzie.
Zobaczysz, że czasem trzeba iść w stronę pogodzenia się z tym, że nasze relacje inne już nie będą, ponieważ wpływamy na siebie wzajemnie w taki sposób, który uniemożliwia porozumienie na jakimś poziomie. Spotkało Cię coś bardzo trudnego i masz wrażenie, że spieprzyłaś coś koncertowo – astrologia może Ci pokazać, że było to jedno z zaplanowanych na to życie wyzwań, z którymi miałaś się zmierzyć.

Świadomość cykli

Czy nam się to podoba, czy nie – podlegamy w naszym życiu wpływowi planet. Miewamy lepsze lub gorsze okresy. Warto wiedzieć, co przygotowały dla nas planety na najbliższy rok, chociażby po to, żeby zaplanować sobie swoją pracę, wakacje czy inne aktywności. Żeby kiedy zaczynamy się gorzej czuć, nasza praca nie przynosi żadnych efektów – nie obwiniać się.
Także po to, żeby wykorzystywać dobry czas na rozpoczynanie nowych projektów, wchodzenie w nowe relacje, czy wybieranie czasu, kiedy nasz odpoczynek będzie efektywny i przebiegał będzie w spokoju i rozluźnieniu – a nie, że zaplanujemy urlop, na którym ciągle będzie nam dzwonił telefon, nasi współpracownicy nie będą sobie bez nas umieli dać rady, a klienci będą całkowicie ignorować fakt, że właśnie mamy wakacje.

Serwisy,gdzie można sprawdzić swój horoskop:

http://astromix.pl

http://www.astro.com


Jeśli masz ochotę lepiej poznać siebie zapraszam na sesje Czytania Duszy z elementami astrologii 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *