ANKIETA W WERSJI ONLINE

 

ANKIETA “ZDROWA DUSZA”

DANE Z ANKIETY NIE SĄ NIGDZIE ZAPISYWANE ANI WYSYŁANE!

Wypełnienie ankiety jest dość intuicyjne, jeśli jednak
potrzebujesz pomocy , jak ją wypełnić – kliknij tutaj po instrukcje.

1. Opisz krótko zachowanie własne lub innej osoby, które jest przyczyną Twojego zdenerwowania, (gniewu, złości, smutku, poczucia winy czy wstydu czy innych nieprzyjemnych dla Ciebie emocji).

2. Wypisz od myślników, co najbardziej denerwuje Cię w tej sytuacji, czy w osobach i ich zachowaniu lub też w Twoim własnym zachowaniu.

3. Jak wedlug Ciebie ta osoba POWINNA sie zachować, co mówić, co robić?

4. Jeśli taka lub podobna sytuacja wydarza się kolejny raz, napisz poniżej, kto jeszcze zachował się w taki sposób w stosunku do Ciebie? A może Tobie zdarzyło się tak  zachować w stosunku do kogoś? Może w Twojej rodzinie ktoś się tak zachowywał?

Jesli nic nie przychodzi Ci do głowy, przejdź do następnego punktu

5. Napisz, co czujesz kiedy myslisz o tej sytuacji? Jakie uczucia towarzyszyły Ci w tej chwili, kiedy to się działo? Wypisz je wszystkie, choćby miałyby być nawet sprzeczne ze sobą. Nazywanie swoich uczuć i emocji jest bardzo ważnym elementem tego procesu, dlatego poświęć na to tyle czasu ile potrzebujesz.

Jeśli masz problem z nazwaniem uczuć, możesz skorzystać z listy emocji

6. Zamknij oczy i weź trzy głębokie oddechy

7. Chociaż odczuwam te uczucia – całkowicie i bezwarunkowo akceptuję siebie i daję sobie prawo, aby czuć to wszystko

powiedz na głos TAK i kiwnij głową

8. Moje uczucia pokazują jak widzę tę sytuację i że oceniam ją jako niekorzystną dla mnie

powiedz na głos TAK i kiwnij głową

9. Wiem, że we mnie i w innych ludziach denerwują mnie jedynie te zachowania/cechy/emocje, których nie akceptuję w sobie .

powiedz na głos TAK i kiwnij głową

10. Wiem już, że każde uczucie, które sprawia mi dyskomfort jest dla mnie wskazówką, że nie akceptuję jakiejś części siebie.

powiedz na głos TAK i kiwnij głową

11. Potrzebuję wskazówek w postaci emocji, aby wiedzieć, że jakaś część mnie domaga się miłości i akceptacji – dlatego dziękuję za uczucia których doświadczam

powiedz na głos TAK i kiwnij głową

12. Wiem, że energia podąża za uwagą i że z czymkolwiek walczę, dodatkowo wzmacniam to energetycznie, dlatego TERAZ wycofuję swoją energię z tej sytuacji, wysyłam w tym kierunku miłość i akceptację

powiedz na głos TAK i kiwnij głową

13. Oddaję Wyższej Sile kontrolę nad tą sytuacją i rozwiązanie jej w sposób najkorzystniejszy dla mnie i wszystkich zaangażowanych w nią stron

powiedz na głos TAK i kiwnij głową

14. Wiem już, że każda sytuacja, która wydarza się w moim życiu, ma swój sens i cel i na poziomie nieświadomym przynosi korzyść mnie i każdej osobie biorącej udział w tym wydarzeniu – nawet, jeśli jest to dla mnie trudne do zaakceptowania, otwieram się na taką możliwość TERAZ.

powiedz na głos TAK i kiwnij głową

15. Wróć do punktu 2 i 3 zauważ, że to, co denerwowało Cię w tej sytuacji czy osobie kierowało twoja uwagę na to, jakich części siebie nie akceptujesz oraz jakie działania należy podjąć, aby podobne sytuacje w przyszłości nie miały miejsca.

16. Wiem, że każda część mnie jest mi do czegoś potrzebna, a brak akceptacji danej cechy sprawia, że przestaje być ona moim potencjałem

powiedz na głos TAK i kiwnij głową

17. Wyrażam chęć obdarzenia miłością wszystkich tych części mnie, które przez brak mojej akceptacji dla nich tworzyły podobne sytuacje w moim życiu

powiedz na głos TAK i kiwnij głową

18. Wyrażam teraz gotowość, aby Siła Wyższa przeniknęła czas i przestrzeń odnajdując przyczynę tej sytuacji i aby rozwiązała do końca tę sytuację z korzyścią i miłością dla wszystkich zaangażowanych w nią stron.

powiedz na głos TAK i kiwnij głową

19. Wymień jak najwięcej rzeczy, za które możesz czuć wdzięczność

20. Rozwiązanie tej sprawy do samego końca oddaję Wyższej Sile oraz mojej Nadświadomości.

Data:

Imię i nazwisko :


KLIKNIJ TUTAJ ŻEBY ZAKONCZYĆ