CO Z TYM LĘKIEM? SZKOLENIE DLA COACHEK, TERAPEUTEK, TRENEREK

SZKOLENIE DLA COACHEK, TERAPEUTEK, TRENEREK
PRACA Z LĘKIEM – 8 spotkań od 21 czerwca do 9 sierpnia

 

szkolenie dla trenerów, terapeutów lęk

ZACZNIJMY OFICJALNIE

Nazywam się Lesława Natalia Jaworowska. Jestem Trenerką Rozwoju Osobistego i Duchowego. Kocham szkolić i uczyć ludzi technik, które pomagają im lepiej się czuć i mieć lepsze życie. Od 18 lat prowadzę sesje indywidualne, warsztaty i szkolenia różnego rodzaju – głównie z zakresu educkacji emocjonalnej oraz obszaru rozwoju duchowego.
Jestem również autorką książki „Zdrowa Dusza. Nowe metody autoterapii” wydanej przez Wydawnictwo Studio Astropsychologii.

A TERAZ TROCHĘ MNIEJ OFICJALNIE

Temat lęków nie jest mi obcy, a nawet mogę powiedzieć, że znam go bardzo dobrze ze swojego doświadczenia z życia i z pracy.

Latami borykałam się z różnymi lękami, nienawidziłam ich i marzyłam o tym, żeby się ich pozbyć. Czułam się wobec nich bezsilna, bo nie wiedziałam ani skąd się biorą, ani jak się od nich uwolnić. Przeszłam kilka terapii, przeczytałam w tym temacie mnóstwo książek, wypróbowałam wiele metod.
Sprawdziłam na sobie i swoich klientach – co działa, jakie są przyczyny lęków, co jest skuteczne, a co wcale.Pytanie „jak mam się wreszcie pozbyć się tych lęków?” zadawałam sobie w życiu wielokrotnie.

PRACA Z LĘKIEM WYMAGA HOLISTYCZNEGO PODEJŚCIA

Odnoszę też wrażenie, że jest to wciąż temat przy którym pokutuje niewłaściwe podejście osób cierpiących z powodu lęku i także niestety osób pomagających – nakierowane głównie na ideę pozbycia się lęku, a nie oswojenia go, zrozumienia i poznania dzięki niemu lepiej siebie, a przede wszystkim – uszanowania swojego człowieczeństwa.
Owszem, czasem się zdarza, że jednorazowa sesja pracy z energią może uwolnić nas od jakiegoś lęku czy fobii, w większości przypadków jednak, praca z lękiem jest właściwie punktem wyjścia, do przeorganizowania swojego życia, podejścia do siebie, relacji, pracy czy zdrowia.

Z moich obserwacji wynika, że najczęściej osoby, które pracują ze swoimi Klientami z obszarem lęku – specjalizują się w “jednokierunkowym” podejściu. Albo pracują poprzez rozmowę i pracę z emocjami, albo poprzez ciało, albo poprzez pracę z energią lub Duszą.  Jednak temat lęku wymaga podejścia holistycznego i z bardzo wielu stron. Równocześnie.
Na przykładzie pracy z lękiem najbardziej widać, że jesteśmy wielowymiarowi i jak bardzo potrzebujemy holistycznego podejścia do siebie.

Dlatego postanowiłam zrobić ten kurs, aby podzielić się tą wiedzą także z Tobą.
Prawda jest taka, że osoba, która sama przeszła tę drogę – może być dla Ciebie najlepszym przewodnikiem.

 

Na zajęciach będziemy poruszac tematykę lęków w podejściu zarówno od strony emocji, konfliktów wewnętrznych, pracy z energią oraz duszy.
Na szkoleniu będę podwała informacje jak pracować z lękami od strony praktycznej.

To szkolenie nie jest warsztatem! Nie będziemy pracować nad swoimi problemami- proszę o tym pamiętać!

 

SZKOLENIE DLA COACHEK, TERAPEUTEK, TRENEREK
PRACA Z LĘKIEM – EMOCJE, MYŚLI, CIAŁO, DUSZA

 

Szkolenie skierowane jest do Terapeutek, Coachek, Trenerek i kobiet, które pracują w obszarze “pomocowej pracy z ludźmi” lub szkolą się obecnie w tym kierunku.
Od wielu lat prowadzę szkolenia skierowane nie tylko do osób indywidualnych, ale także do osób, które same pracują z ludźmi.
Poprowadziłam dwa Kursy Trenerskie, 9 edycji szkolenia z Czytania Duszy, a w ostatnim czasie także szkolenie przygotowujące do pracy z kartami “22 Iskry Życia”.
W prowadzeniu tego typu szkoleń przyświeca mi idea dzielenia się wiedzą mającą nie tylko wymiar teorii, ale przede wszystkim PRAKTYKI.
Jeśli czujesz potrzebę dokształcenia w temacie pracy z lękami – zapraszam Cię na to szkolenie.
Przez lata uczestniczenia w różnego rodzaju terapiach grupowych i indywidualnych widzę, że wciąż istnieje duża potrzeba edukacji w zakresie pracy z lękiem i włączenia w proces pomagania nie tylko rozwiązań z zakresu pracy z emocjami, ale także z myśleniem, ciałem i duszą/energią. Istnieje też potrzeba zamiany podejścia do lęku jako takiego, roli w naszym życiu jaki pełni. Dostrzegam wiele szkodliwych mitów, które istnieją w obszarze pracy z osobami które chorują na nerwicę, czy zespół lęku uogólnionego (z angielskiego GAD)

 

Oto opinia Patrycji, która ukończyła moje szkolenie z metody “Czytania Duszy”.

W ciągu 3 miesięcy kursu poczułam się z Lesią oraz z moimi współ-uczestniczkami kursu jak siostry, ale wszystko z lekkością i bez jakiegokolwiek przymusu czy spinania się. Lesia prowadziła kurs z ogromną wiedzą, dzieliła się z nami wszystkim, co tylko jest jej wiadome, wspierała nas, podciągała energetycznie do góry, pocieszała i doceniała dobrym słowem. Lesia jest osobą, która cieszy się, że może szkolić nowe osoby i wysyłać je w świat i z radością podsuwa pomysły zakładania biznesów, radzenia sobie z przeróżnymi wątpliwościami, obca jest jej jakakolwiek zazdrość i to jest piękne.
Patrycja Szlosek Wani

INFORMACJE ORGANIZACYJNE, PŁATNOŚCI, FAKTURY, DOSTĘP DO NAGRANIA, CERTYFIKATY

 

ORGANIZACJA SZKOLENIA

Zajęcia zaczynają się 21 czerwca we wtorek o 10 czasu PL/9 czasu UK. Czas trwania zajęć – około 3 godzin za każdym razem.

Kurs to 8 spotkań, w każdy wtorek od godziny 10 do 13 czasu PL.
Daty spotkań:

21,28 czerwca
5,12,19,26 lipca
2, 9 sierpnia

Zajęcia będą odbywały się na platformie zoom i będą nagrywane.  Wykupienie dostępu do szkolenia oznacza zgodę na nagrywanie zajęć.
Jeśli nie wyrażasz zgody na nagrywanie, nie bierz udziału w zajęciach.

Wszystkie osoby, które wykupią udział w zajęciach i nie będą mogły w nich uczestniczyć na żywo, będą mogły skorzystać z nagrania.
Osoby, które będą na zajęciach także oczywiście otrzymają dostęp do nagrania 🙂
Nagranie będzie dostępne na drugi dzień  po zakończenia zajęć na platformie sklepu, po zalogowaniu w zakładce MOJE KONTO – PLIKI DO POBRANIA – POBIERZ (należy kliknąć w tabelce w link, żeby przejść do strony z nagraniem)

CENA I ZAKUP

Cena szkolenia 1200 zł
Jeśli chcesz zapłacić w dwóch ratach, napisz do mnie maila na adres biuro@zdrowadusza.com

Można zapłacić w innej walucie – na przykład w euro lub funtach. Cenę należy przeliczyć według kursu NBP korzystając z kalkulatora z tej strony

Po zakupie produktu w sklepie w złotówkach, przelicz cenę korzystając z powyższego kalkulatora  i zapłać przelewem  na wybrane konto.

Wystawiam faktury. Jeśli chcesz otrzymać fakturę, przy składaniu zamówienia w sklepie podaj wszystkie potrzebne informacje.

WYKUP DOSTĘP DO SZKOLENIA TUTAJ W SKLEPIE.

Otrzymasz maila z numerami kont do wpłaty.

Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty otrzymasz w mailu link do spotkania na zoom.
JEŚLI NIE OTRZYMASZ TEGO MAILA, SPRAWDŹ NA SWOIM KONCIE ZAKŁADKĘ SPAM LUB OFERTY.
Gdyby mimo wszystko mail nie doszedł, napisz maila na sklepzdrowadusza@gmail.com

DOSTĘP DO NAGRAŃ

Jeśli zapomnisz hasła do swojego konta możesz je odzyskać tutaj https://www.sklep.zdrowadusza.com/moje-konto/lost-password/

W tym samy mailu będzie link w który należy kliknąć aby przejść do sklepu i po zalogowaniu do swojego konta obejrzeć nagranie z zajęć.

Nagranie będzie dostępne będzie na drugi dzien po każdych zajęciach (środa)  na platformie sklepu, po zalogowaniu w zakładce MOJE KONTO – PLIKI DO POBRANIA – POBIERZ (należy kliknąć w tabelce w link, żeby przejść do strony z nagraniem)
https://www.sklep.zdrowadusza.com/moje-konto/downloads/

CERTYFIKATY

Wszystkie osoby biorące udział w szkoleniu otrzymają po ukończeniu certyfikat.

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *