CZYTANIE DUSZY - sesje indywidualne

Czytanie Duszy - co to jest?

Czytanie Duszy, to metoda, która pozwala na skontaktowanie się z Twoją Duszą, Przewodnikami Duchowymi, Aniołami. Daje możliwość pozyskania dzięki temu informacji, których uzyskanie z poziomu “świadomego” często nie jest możliwe. Jeśli zmagasz się z jakimkolwiek problemem życiowym – Czytanie Duszy może dać Ci dużo wskazówek, jak sobie z nim poradzić.

Tutaj możesz przeczytać artykuł na blogu na temat Czytania Duszy.

Hej, jestem Lesia i zapraszam Cię na sesję Czytania Duszy połączoną z astrologią oraz wiedzą zebraną przez prawie 20 lat pracy z ludźmi.

Jak wygląda sesja Czytania Duszy ze mną?

Podczas czytania łączę się z Tobą na poziomie czakry serca i przekazuję informacje pokazywane przez Twoją Duszę, Opiekunów Duchowych, Przewodników . Informacje przychodzą w postaci obrazów, symboli, uczuć i często też konkretnych informacji, do których świadomie, na co dzień nie masz dostępu.
Kanały, którymi przychodzą do mnie informacje w trakcie Czytania Duszy to:
– jasnowidzenie
– jasnosłyszenie
– jasnowiedzenie
– jasnoczucie

Sesja Czytania już sama w sobie jest działaniem, który uruchamia proces naprawy “problemu” , który na ten moment najbardziej Cię dotyka i utrudnia Ci realizowanie planu Twojej Duszy.
Bardzo często podczas moich sesji Przewodnicy pokazują inne wcielenia w których nastąpiło zablokowanie, które ma wpływ na Twoje obecne wcielenie – dając też możliwość oczyszczenia go i zharmonizowania energii. Posiadamy wiele, równolegle trawających inkarnacji, więc to co dzieje się w jednej z nich – automatycznie wpływa na inne w negatywny lub pozytywny sposób.

Sesja jest podzielona na trzy części

1. Pierwsza część sesji to rozmowa na temat problemów, które sprowadzają Cię do mnie na sesję oraz wgląd w Twój horoskop.
Czasem ktoś nie potrafi dokładnie powiedzieć, o co mu właściwie chodzi i dochodzimy do tego w trakcie rozmowy.

astrologia

W tym czasie też nakreślam, posługując się  astrologią, jakie są najbliższe trendy i jakiego rodzaju wyzwań można się spodziewać oraz jakie są ogóle lekcje duchowe dla danej osoby na to życie. W zależności od tego, co sprowadza Cię do mnie, poszukujemy odpowiedzi w Twoim horoskopie, a później w Czytaniu Duszy.

Nasz horoskop, to ujęta w postaci graficznej, droga naszej Duszy na planecie Ziemia :) dlatego jest tak potężnym narzędziem kiedy chcemy wzrastać i się rozwijać.

Ponieważ mam 20 lat doświadczenia w pracy z ludźmi i praktyki, podczas tej części sesji dzielę się z Tobą moją wiedzą, która pomoże Ci jak najlepiej poradzić sobie z problemem, z którym do mnie trafiłaś.

2. W drugiej części jest Czytanie Duszy czyli przekaz od Twojej Duszy i Przewodników, którzy odpowiadają na pytania po swojemu wyjaśniając skąd się biorą dane problemy, wskazując na przyczyny w tym życiu, w rodzie, ale najczęściej w poprzednich wcieleniach.

Przewodnicy wiedzą lepiej, czego potrzebujemy, co na ten moment jest najważniejsze do oczyszczenia w czasie sesji – na przykład niedomknięte poprzednie wcielenia, relacje z innymi itp. Sesja nie tylko odpowiada na pytania, ale oczyszcza i rozwiązuje problemy z poprzednich wcieleń, jeśli wpływają na nasze obecne życie.

3. Po skończeniu czytania jest chwila na rozmowę, omówienie tego, co się pojawiło, ewentualnie wyjaśnienia jeśli cos było niejasne.

Każde czytanie jest inne, wiec ciężko z góry powiedzieć, co będzie u danej osoby, ale z mojego doświadczenia wynika, że Przewodnicy zawsze pomagają w rozwiązaniu przez nas danego problemu, który nam dokucza i pokazują samo sedno problemu, często zaskakujące, albo takie, którego w ogóle nie braliśmy pod uwagę.

Często ludzie pytają w trakcie sesji, albo zaraz po niej
“no dobrze, ale co ja mam teraz zrobić?”

Podążać za informacjami otrzymanymi podcas sesji oraz dać sobie też trochę czasu, aby proces uruchomiony podczas Czytania, mógł się zacząć realizować na planie fizycznym. Czasem wskazówki otrzymane podczas Czytania są bardzo dosłowne, czyli dotyczą konkretnie tego, co należy zrobić i w jaki sposób, a czasem są to wskazówki bardziej dotyczące przemiany wewnętrznej. Zawsze jednak dzieje się to, co jest dla Ciebie na ten moment najlepsze i najbezpieczniejsze.

Jak się przygotować do sesji? Co zrobić po sesji?

Jeśli dręczy Cię jakiś konkretny problem, możesz go zgłosić przed rozpoczęciem Czytania i porozmawiać o nim ze mną.

Bardzo ważne jest nagranie sesji i jej późniejsze odsłuchanie, ponieważ zwykle doświadczamy różnych emocji w trakcie sesji, które powodują, że część informacji nam “umyka”. Zazwyczaj w trakcie Czytania Przewodnicy przekazują wskazówki co można zrobić z daną sytuacją czy problemem, ale ja także z poziomu swojej kilkunastoletniej praktyki pracy ze sobą i z ludźmi oraz dzięki znajomości różnych metod, na pewno ukierunkuję Cię do dalszej pracy.

Jeśli znasz swoją dokładną godzinę urodzenia albo możesz ją sprawdzić do czasu sesji to super, da nam to dostęp do większej ilości informacji. Jeśli nie znasz godziny urodzenia, możesz zadzwonić lub napisać maila do Archiwum USC w mieście, gdzie się urodziłaś i otrzymać taką informację. Jeśli nie uzyskasz w ten sposób informacji, możesz wybrać się osobiście do Urzędu Stanu Cywilnego aby otrzymać taką informację. Warto też zajrzeć do “książeczki zdrowia dziecka” albo może zachowaną gdzieś bransoletkę ze szpitala.

Czy “Czytanie” robi się tylko raz?

Nie, sesje czytania można robić co jakiś czas, aby otrzymywać kolejne wskazówki i przekazy, które pomogą Ci “poukładać sobie w głowie” pewne sprawy, przyjrzeć się im z nowej perspektywy.
Można pracować na kolejnych sesjach nad innymi problemami, z którymi zmagasz się w życiu.

Zapis na sesję - zgłoszenie

Zapisy na sesje są przyjmowane jedynie drogą mailową biuro@zdrowadusza.com

Po ustaleniu terminu zapoznaj się z zasadami  sesji (znajdziesz je niżej na stronie) i opłać sesję.
 
Nie jestem żadna “Pani” tylko po prostu Lesia i tak lubię jak się do mnie zwraca :) 

Przy zgłoszeniu napisz od razu, jakie godziny czy dni preferujesz, będzie mi łatwiej znaleźć dla Ciebie dogodny termin na sesję oraz gdzie się spotkamy Skype/Zoom/Messenger

Godziny sesji:
przed południem: 10 lub 11 czasu PL
wieczorem: godzina 18 czasu PL. 
Sesje robię od poniedziałku do piątku. 

Czas sesji to 3 godziny. Zarezerwuj sobie czas po sesji na odpoczynek i integrację tego, co wydarzyło się podczas sesji.

 

Ważne kwestie dotyczące przeprowadzania sesji

Zapewnij sobie i mnie na czas sesji ciszę i spokój.

Nie przeprowadzam sesji z osobami nieletnimi i kobietami w ciąży. 

Nie przeprowadzam sesji kiedy w tym samym pomieszczeniu są dzieci. Nie jest dobrym miejscem na sesję kawiarnia czy inne miejsce publiczne ani  gdzieś na zewnątrz – ogród, balkon, samochód.

Zadbaj o jakość połączenia Internetowego na czas sesji.

Nagrywam  sesje i po sesji otrzymujesz ode mnie link do ściągnięcia plików ważny 7 dni.  PAMIĘTAJ O ŚCIĄGNIĘCIU NAGRAŃ Z SESJI ponieważ nagrania kasuję i jeśli ich nie ściągniesz to przepadną.

Płatności i zasady sesji

ZASADY SESJI

1.  Szanujemy swój czas i rozpoczynamy sesję o umówionej godzinie.
2. O umówionej godzinie czekam na Ciebie 20 minut, jeśli się nie pojawisz, sesja przepada.
3. Sesja odwołana na mniej niż 48 godzin przed jej terminem jest płatna mimo, że się nie odbyła – ponieważ opłacasz konkretny termin i konkretną godzinę.
4. Nie umawiam kolejnego terminu z osobą, która już raz odwołała umówione spotkanie/ nie opłaciła umówionego terminu sesji.
5. Wpłat  należy dokonywać z wyprzedzeniem, tak, aby przelew za sesję dotarł na moje konto 2 dni przed umówioną sesją. To daje mi pewność, że termin jest zarezerwowany. Brak wpłaty w tym czasie oznacza dla mnie rezygnację z umówionego terminu.
6. Jeśli umawiasz się na sesję “z dnia na dzień” wyślij mi proszę dwód przelewu na maila biuro@zdrowadusza.com abym miała pewność że potwierdzasz umówiony termin spotkania, w przeciwnym wypadku sesja się nie odbędzie.

Dokonanie płatności oznacza akceptację i stosowanie się do powyższych zasad

UWAGA PROMOCJA!

OBECNIE WSZYSTKIE SESJE (PIERWSZA CZY KOLEJNA) KOSZTUJĄ 

cena w PLN: 560

cena w EUR: 130

cena w GBP: 110

 

REGULARNE CENY BEZ PROMOCJICena pierwszej 3 godzinnej sesji

cena w EURO 162

cena w PLN: 700

cena w GBP: 138

Cena drugiej i kolejna sesja

cena w EURO 138

cena w PLN: 600

cena w GBP: 118

Dane do wpłat

PLN złotówki

Właściciel konta
Zdrowa Dusza Com Ltd.
Numer konta bankowego w PKOBP
44 1020 1026 3741 0000 0005 1197

EURO

Właściciel konta
Zdrowa Dusza Com Ltd.
BIC: TRWIBEB1XXX
IBAN: BE49 9671 8976 1971

GBP funty

Należy wybrać opcję przelewu BUSSINES i wpisać poniższą nazwę firmy
ZDROWA DUSZA COM LTD.
Kod oddziału (sort code)
23-14-70

IBAN
GB42 TRWI 2314 7071 9095 22
Numer konta
71909522