Czym jest Czytanie Duszy? Jak wygląda sesja Czytania Duszy?

Czym jest Czytanie Duszy? Jak wygląda sesja Czytania Duszy?

 czytanie duszy

 

Czytanie Duszy – co to za technika?

 

Czym jest Czytanie Duszy? Odpowiedź na to pytanie jest skomplikowana, ponieważ Czytanie Duszy jest techniką dzięki której możemy uzyskać wgląd w wiele obszarów i poziomów naszego JA. Dodatkowo każda osoba pracująca tą metodą Czytania Duszy ma swój własny, unikalny styl czytania, dlatego tak ciężko jest je opisać. Mogę więc pisać jedynie w swoim imieniu – jak wygląda sesja Czytania Duszy u mnie i na czym polega.

Czytanie Duszy jest wglądem, który każdej osobie, za każdym razem przynosi coś innego. Czasem jest lekkie i radosne, a czasami dotyka czegoś co dla nas jest trudne i nie chcemy w ogóle się tym zajmować. Czasami dotyczy przeszłości z naszego życia, rodu, momentu poczęcia albo życia płodowego. Czasem innej inkarnacji. Czasem dotyczy teraźniejszości, a czasami przyszłości. Prawda jest taka, że czas nie istnieje i wszystko dzieje się w jedynym momencie, dlatego używam sformułowań do których przyzwyczajony jest nasz mózg, ale nasza Dusza nie zna pojęcia czasu. Dla niej wszystko jest jednym i tym samym i dzieje się TERAZ. Nasza Dusza żyje w czymś co nazywamy przeszłością czy przeszłością w tym samym momencie i równocześnie. Równocześnie znajduje się we wszystkich swoich inkarnacjach, włącznie z obecną na raz.

Czytanie Duszy potrafi być naprawdę “odjechane”, ale często ma wymiar bardzo praktyczny, wypełnione jest konkretnymi poradami, wskazówkami czy instrukcjami. Czytanie pomija też aspekt “życzeniowości”. Nawet jeśli osoba czytana bardzo chce, żeby wgląd odbył się “po jej myśli” i zgodnie z jej oczekiwaniami, to życzliwi Przewodnicy i Siły Opiekuńcze pokazują po prostu sprawy takimi jakie one są – natomiast decyzja co zrobić zawsze jest po naszej stronie, ponieważ jako Istoty Ludzkie mamy wolną wolę i ostateczne decyzje zależą zawsze do nas.

Czytanie Duszy – czego mogę się spodziewać?

 

Sesja Czytania Duszy u mnie, to okazja do wglądu w inne inkarnacje i zbadanie ich wpływu na Twoje obecnie życie.

Sesja daje wgląd w:

  • obecną sytuację w której się znajdujesz,
  • wpływ innych osób na Twoje życie
  • blokady, przekonania, wzorce czy klątwy
  • sytuacje, które odcisnęły energetyczny wpływ na Tobie i które mogą blokować obecnie Twoje cele czy pragnienia.

Jeśli w innej inkarnacji zostałaś zamordowana, stała Ci się krzywda, została na Ciebie nałożona klątwa to w trakcie sesji Czytania Duszy pojawiają się wyspecjalizowane energie uzdrowicielskie i rozpuszczają te zranienia czy zaburzenia energetyczne.

czytanie duszy

Czy trzeba wierzyć w Anioły, Przewodników i reinkarnację żeby skorzystać z Czytania Duszy?

 

Absolutnie nie trzeba. Miałam już sesje z osobami, które mówiły, że nie wierzą ani w reinkarnację, ani w Przewodników, mimo to jednak “coś” kazało im przyjść na sesję. Każdy człowiek jest inny, każda Dusza jest inna i siłą rzeczy każde czytanie jest też inne. Jedno czego jestem całkowicie pewna. To, co przekazują w dla danej osoby Przewodnicy, Dusza, Anioły czy jak zechcecie nazywać Istoty Światła które wspierają nas tutaj na planecie Ziemia – jest NAJWŁAŚCIWSZE.

Jeśli w czymś co nazywamy przeszłością – wydarzyło się coś złego, to może to dawać efekt w naszym obecnym życiu praktycznie w każdym obszarze: zdrowia, zarabiania pieniędzy, naszej życiowej misji czy pasji, związków i relacji zarówno rodzinnych jak i osobistych, przyjaźni, małżeństwa.

Często to, co przez Klientki, które przychodzą do mnie na sesje jest podejrzeniem “chyba mam klątwę” okazuje się być powtarzającym się ich własnym wzorcem czy zachowaniem, które za każdym razem prowadzi je “na manowce”.

Ale zdarza się też odwrotnie. Przychodzi do mnie Klientka, która zmaga się z jakąś trudną dla siebie sytuacją, w ogóle nie podejrzewając, że przyczyną może być właśnie jakiegoś rodzaju manipulacja energetyczna, magia czy splątanie, którego ofiarą padła.

czytanie duszy

Czy Czytanie Duszy jest bezpieczne?

 

Z mojej perspektywy technika Czytania Duszy jest atrakcyjna, ponieważ jest bezpieczna dla osoby czytanej. Jeśli ktoś pracuje podczas sesji na przestrzeni serca to poddaje się prowadzeniu Światła i Bezwarunkowej Miłości. Nie manipuluje wtedy przy energii Klienta i nie “uzdrawia” niczego na siłę według swojego ego. Pozwala po prostu, aby wyspecjalizowane energie “zrobiły swoją robotę”. Uzdrowione zostaj to, co już czeka gotowe na uzdrowienie i w najlepszy i najbardziej korzystany dla wszystkich zaangażowanych stron sposób.
Według mnie to jest dużo lepsze rozwiązanie, zarówno dla odbiorcy sesji, jak i dla prowadzącej ją osoby.

Czytanie Duszy – jak wygląda sesja?

Czytanie Duszy to około 40-60 minut przekazu dla Ciebie w postaci historii, wizji, syboli. Ale nie martw się jeśli nie jesteś biegła w “czytaniu znaków” ponieważ zarówno ja jak i Przewodnicy starają się wszystko przedstawić w jak najbardziej klarowny i jasny sposób.
Przewodnicy nikogo nie straszą, nie krytykują i nie poniżają. Nie wywierają także nacisku mówiąc co masz zrobić. Pamiętaj, że szanują Twoją wolną wolę i nawet jeśli z ich perspektywy coś wydaje się dla Ciebie istotne to po prostu to zaznaczą, ale nie będą Ci rozkazywać czy straszyć co się stanie jeśli nie zrobisz czegoś. Istosy Światła szanują naszą wolną wolę, są kochające i wyrozumiałe dla nas.

Sesja ze mną, to nie tylko Czytanie Duszy. Podczas sesji rozmawiamy długo, zaglądam także w Twój horoskop. Możemy w nim znaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące Twoich związków, pracy czy po prostu Twoich zachowań, lęków czy wyborów życiowych.
Tranzyty planet pokazują też, jakie w najbliższym czasie stoją przed Tobą wyzwania czy zadania.

Ponieważ od 19 lat pracuję z ludźmi prowadząc warsztaty, szkolenia i sesje, a samym Czytaniem Duszy zajmuję się od około 7 lat – mam sporo doświadczenia w pracy z różnego typu problemami. Sesje ze mną to „szwedzki stół” – dzielę się z Tobą tym co wiem.

Zapraszam na sesje Czytania Duszy oraz Kursy Czytania Duszy, które odbywają się w Instytucie Czytania Duszy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *