KAMERALNE WARSZTATY RADYKALNE WYBACZANIE Z GRĄ SATORI – Warszawa 6 lipca 2024

KAMERALNE WARSZTATY RADYKALNE WYBACZANIE Z GRĄ SATORI
WARSZAWA 6 lipca 2024 sobota

KAMERALNE WARSZTATY –  RADYKALNE WYBACZANIE Z GRĄ SATORI
WARSZAWA 6 lipca 2024 sobota
od 10:00 do 20:00 z przerwą na obiad
maksymalnie 5 osób
Na warsztacie będziemy grać w grę SATORI.
Jeśli szukasz skutecznej metody wybaczania i samowybaczania – te warsztaty są właśnie dla Ciebie.

Od ponad 2006 roku, czyli od 18 lat prowadzę warsztaty o tej tematyce. Uczę ludzi skutecznych sposobów, na uwalnianie się od nieprzyjemnych dla nich emocji.

Pracuję z osobami, które doświadczyły zdrady, aborcji, poronienia, zostały boleśnie okłamane, porzucone, z osobami, które wychowały się w domach dysfukcyjnych, gdzie doświadczały przemocy fizycznej i emocjonalnej.
Warsztaty są doskonałym sposobem na rozwój osobisty i duchowy.
Przed wzięciem udziału nalezy obowiązkowo zapoznac się z poniższymi artykułami.
PODSTAWOWE ZAŁOŻENIA RADYKALNEGO WYBACZANIA:
Naprawdę potrzeba osoby prowadzącej dojrzałej emocjonalnie, pracującej duchowo, doświadczonej życiowo, by cała reszta grających mogła się rozkleić, rozłożyć problem na części pierwsze, rozsypać mur przekonań, stereotypów i nabytych programów i złożyć samą siebie w nowej konstelacji. Z Lesią prowadzącą Satori – czuję się bezpiecznie.
Marta Szczygłowska
 

Byłam u Lesi wielokrotnie na Satori, doswiadczam ze spokojem w sercu duchowego jumanji, i za każdym razem mam to samo poczucie: wspaniała prowadząca, empatyczna, szczara, inspirująca, a to, że pracuje z całą grupą i jednocześnie ma na uwadze każdego z osobna i indywidualne podejście jest dla mnie bardzo istotne, za kazdym razem czuję się ważna i czuję się ze swoim problemem “rozpracowana” i Lesia jest dla mnie prowadzącą, jaką polecam z pełną odpowiedzialnością i miłością w sercu. i tak…ja mówię: jak na Satori to tylko do Lesi, nie potrzebuję sprawdzać innych prowadzących, dla mnie Lesia ze swoją pracą i podejsciem do niej, do klientów jest strzałem w 10! i cena jest wg mnie jak najbardziej adekwatną do jakości godzin spędzonych w procesie…gra to nie tylko plansza…Prowadząca tą grą wnosi ogrom postępu w rozwój mój, i każdego gracza czego byłam wielokrotnie swiadkiem.
Agnieszka Szczepańczyk-Bouazza
Każde Satori z Lesią powodowało początek zmiany, zrozumienie problemu, zauważenie schematów. To nie tylko gra, to usłyszenie tego co nie każdy jest w stanie powiedzieć. Lesia mówi to tak, że chociaż bywa to trudne to chcę to przyjąć. Chcę się zmienić i chcę pokochać siebie taką jaka jestem. Jeżeli gram w Satori to tylko u Lesi. Joanna Nogal
Toyota produkuje model Yaris i Lexusa. Kwestia różniej jakości i ceny. Czym jest jakość ? To cena jaką skłonna jestem zapłacić za dany towar czy usługę. Czym się różni order winners od order qualifier ? To cechy dodatkowe, które powodują, że własnie konkretnie ten produkt/usługę wybieram. Ten order winners to właśnie sama Lesia. Jej podejście do problemu, osoby, doświadczenie, mądrość życiowa, uczciwość i zaangażowanie. Aneta
WIĘCEJ OPINII O MOJEJ PRACY ZNAJDZIESZ TUTAJ https://zdrowadusza.com/referencje_opinie/
sobota w godzinach 10:00 – 20:00 (w tym przerwa obiadowa)
Zajęcia prowadzi – Lesława Natalia Jaworowska – certyfikowana trenerka Radykalnego Wybaczania i autorka książki “Zdrowa Dusza – nowe metody autoterapii”, założycielka Instytutu Czytania Duszy
cena: 790 PLN – przy opłaceniu warsztatu do dnia 14 czerwca włącznie – niższa cena 690 PLN
ZAPISY NA ZAJĘCIA:
Lesława Jaworowska biuro@zdrowadusza.com
Aby zapisać się na warsztat napisz maila, podaj swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, a następnie dokonaj opłaty za udział w zajęciach.
Ilość miejsc na warsztacie jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność wpłat.
Właściciel konta
Zdrowa Dusza Com Ltd.
Numer konta bankowego w PKOBP
44 1020 1026 3741 0000 0005 1197
Opłata za niewykorzystaną rezerwację nie będzie zwracana.
W przypadku nieodbycia się warsztatu zaliczki podlegają zwrotowi.
MIEJSCE WARSZTATU – Kabaty – dokładny adres zostanie podany osobom które zapiszą się na zajęcia ❤