KSIĄŻKA – ZDROWA DUSZA

Metoda Zdrowa Dusza powstała w wyniku prowadzenia przeze mnie sesji i warsztatów z “Radykalnego Wybaczania”. Jest to rodzaj formularza/ankiety, który wypełniamy, kiedy mamy jakiś problem i dokuczają nam nieprzyjemne emocje.

Przez kilka lat pracowałam głównie metodą Colina Tippinga, jednak mój własny rozwój, dokładanie kolejnych “cegiełek” wiedzy i nieustanna praca z ludźmi, podczas warsztatów i sesji indywidualnych – doprowadziła mnie do miejsca, gdzie aktualnie jestem. W wyniku ciągłego rozwijania swojego warsztatu pracy – doszłam do momentu, w którym to, co robię ciężko było już zamknąć w ramach metody Colina Tippinga, ponieważ stało się to moją, autorską metodą pracy z ludźmi, którą nazwałam Zdrowa Dusza – metoda autoterapii emocjonalnej.

Ja w swojej metodzie skupiam się bardziej na mechanizmach psychologicznych – projekcji i wyparciu. Za sesjach czy warsztatach edukuję moich Klientów jakie są nieprzyjemne emocje, których zwykle nie chcemy przeżywać – złość, smutek, lęk, zazdrość, wstyd, poczucie winy, bezsilność. Uczę, jaką pełnią funkcję, o czym nas informują. I uczę, jak się skutecznie nimi zająć i zaopiekować. Jak się z nimi oswoić i pozwolić im wreszcie odejść.

Metoda została opisana dokładnie w mojej książce w mojej książce wydanej przez Wydawnictwo Studio Astropsychologii, w kwietniu 2014 roku  „Zdrowa Dusza. Nowe metody autoterapii” .