SESJE ASTROLOGICZNE DLA TWOJEGO ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO

 

SESJE ASTROLOGICZNE DLA TWOJEGO ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO

 

Czy czujesz się zagubiona w obliczu życiowych wyzwań? Czy chciałbyś lepiej zrozumieć swoje działania i decyzje? Zapraszam Cię na indywidualne sesje astrologiczne, które mogą dostarczyć Ci większej jasności i wskazówek na Twojej drodze życiowej.

Dlaczego warto skorzystać z sesji astrologicznych:

 • Zrozumienie siebie i swojej ścieżki życiowej: Sesje są dedykowane odkrywaniu twojej wewnętrznej prawdy. Poprzez analizę Twojego horoskopu, pomogę Ci zidentyfikować Twoje talenty, wyzwania i cele życiowe. Dowiesz się, jakie energie kierują Twoim życiem i jak możesz wykorzystać je w pełni.
  Dowiesz się, jakie cele ma Twoja Dusza do zrealizowania w tym wcieleniu. Sesja pomaga nam dostrzec nasze talenty, mocne i słabe strony, a także wyzwania, które mogą nas czekać w życiu. Poprzez studiowanie struktury naszej osobowości możemy lepiej zrozumieć, dlaczego zachowujemy się w określony sposób i dlaczego różnimy się od innych. Często porównujemy się z innymi, co może prowadzić do poczucia winy i zastanawiania się, czy jesteśmy “normalni”. Jednak astrologia wyjaśnia nam, dlaczego tworzymy relacje w określony sposób, dlaczego niektóre ścieżki zawodowe nie pasują do naszego charakteru, oraz dlaczego mamy pewne preferencje jeśli chodzi o naszą pracę, dom i miejsce zamieszkania, dobieranie partnerów czy przyjaciół.
 • Wsparcie w trudnych momentach: Jeśli napotykasz trudności i kryzysy życiowe, sesja astrologiczna może pomóc Ci zrozumieć, dlaczego się dzieją i jak możesz z nimi pracować. Otrzymasz wsparcie i wskazówki, które pozwolą Ci przejść przez te trudne chwile.
 • Świadomość cykli  – czyli na co jest teraz najlepszy moment – Czy nam się to podoba, czy nie – podlegamy w naszym życiu wpływowi planet. Miewamy lepsze lub gorsze okresy. Warto wiedzieć, co przygotowały dla nas planety na najbliższy czas, chociażby po to, żeby zaplanować lepiej swoje działania czy decyzje.
 • Związki i rozwiązki: Astrologia może też wspomóc nas w decyzjach dotyczących naszych relacji. Możemy zobaczyć, jakie są silne strony i potencjalne wyzwania w relacji, co pomaga w zrozumieniu dynamiki między partnerami. Sesja może pomóc partnerom lepiej zrozumieć, czy ich relacja ma potencjał do rozwoju i wzrostu, czy też może napotkać trudności, które wymagają uwagi. To może pomóc w podejmowaniu decyzji dotyczących dalszego rozwoju relacji lub ewentualnego rozstania.
  Sesje takie mogą też wspomóc Twoją relację z dzieckiem lub innym członkiem rodziny, czy przyjaciółmi.
 • Planujesz przeprowadzkę? Chcesz wiedzieć które miejsce na Świecie czy w Polsce jest dla Ciebie? Możemy w ramach sesji popatrzeć też na to.

Jak wygląda współpraca ze mną?

 • Oferuję Ci spotkanie z astrologią w promocyjnej cenie 300 zł trwające maksymalnie do 1,5 godziny.
  W trakcie spotkania skupimy się na tym obszarze i tematyce, który w tym momencie będzie dla Ciebie najbardziej interesujący.  Napisz mi przed sesją, czy interesuje Cię temat pracy, relacji czy jeszcze coś innego. Zobaczymy na sesji ile z tych zapytań uda nam się zrealizować. Czasem umówienie czegoś trwa chwilkę, a czasami o czymś trzeba więcej prozmawiać, miej więc świadmość, że na WSZYSTKO może zwyczajnie nie wystarczyć nam czasu :) Zastanów się więc co jest Twoim priorytetem i od tego zaczniemy naszą rozmowę :)
 • Spotkanie odbywa się online i otrzymasz po sesji nagranie audio
 • Podczas sesji będziesz miał/miała okazję zadawać pytania  a ja postaram się dostarczyć Ci jasnych i zrozumiałych odpowiedzi.

ZAPIS NA SESJĘ – ZGŁOSZENIE

UWAGA, DO SESJI JEST MI POTRZEBNA TWOJA GODZINA URODZENIA – jak najbardziej dokładna, najlepiej co do minuty. Niestety informacje typu “rano” albo “wieczorem” nie są wystarczające :)

Jeśli nie znasz godziny urodzenia, możesz zadzwonić lub napisać maila do Archiwum USC w mieście, gdzie się urodziłaś i otrzymać taką informację. Jeśli nie uzyskasz w ten sposób informacji, możesz wybrać się osobiście do Urzędu Stanu Cywilnego aby otrzymać taką informację. Warto też zajrzeć do “książeczki zdrowia dziecka” albo może zachowaną gdzieś bransoletkę ze szpitala. (Uwaga, nie należy prosić o USC o pełny odpis aktu urodzenia, ponieważ nie ma w nim godziny urodzenia. Należy skontaktować się z ARCHIWUM USC)

Jeśli zamierzasz pytać o kwestie partnerskie, to będą nam potrzebne także dane Twojej osoby partnerskiej – data, godzina i miejsce urodzenia (miasto) – to samo w przypadku dzieci.

Zapisy na sesje są przyjmowane jedynie drogą mailową biuro@zdrowadusza.com    Nie jestem żadna “Pani” tylko po prostu Lesia i tak lubię jak się do mnie zwraca :)
Zastrzegam sobie możliwość odmówienia wykonania usługi bez podania przyczyny.

Po ustaleniu terminu zapoznaj się z zasadami  sesji (znajdziesz je poniżej) i opłać sesję.

Przy zgłoszeniu napisz od razu, jaką porę dnia preferujesz rano czy wieczorem i ewentualnie które dni w tygodniu, będzie mi łatwiej znaleźć dla Ciebie dogodny termin na sesję.
Sesje odbywają się na platformie Zoom.
Sesje odbywają się od poniedziałku do piątku. Za sesje w weekendy dopłata 20%

WAŻNE KWESTIE DOTYCZĄCE PRZEPROWADZANIA SESJI

Zapewnij sobie i mnie na czas sesji ciszę i spokój.
Nie przeprowadzam sesji z osobami nieletnimi
Nie przeprowadzam sesji kiedy w tym samym pomieszczeniu są dzieci.
Nie jest dobrym miejscem na sesję kawiarnia czy inne miejsce publiczne ani  gdzieś na zewnątrz – ogród, balkon, samochód.
Zadbaj o jakość połączenia Internetowego na czas sesji.

Nagrywam  sesje i po sesji otrzymujesz ode mnie link do ściągnięcia plików ważny 7 dni.  PAMIĘTAJ O ŚCIĄGNIĘCIU NAGRAŃ Z SESJI ponieważ nagrania kasuję i jeśli ich nie ściągniesz to przepadną.

ZASADY SESJI

1.  Szanujemy swój czas i rozpoczynamy sesję o umówionej godzinie.
2. O umówionej godzinie czekam na Ciebie 20 minut, jeśli się nie pojawisz, sesja przepada.
3. Sesja odwołana na mniej niż 48 godzin przed jej terminem jest płatna mimo, że się nie odbyła – ponieważ opłacasz konkretny termin i konkretną godzinę.
4. Nie umawiam kolejnego terminu z osobą, która już raz odwołała umówione spotkanie/ nie opłaciła umówionego terminu sesji.
5. Wpłat  należy dokonywać z wyprzedzeniem, tak, aby przelew za sesję dotarł na moje konto 2 dni przed umówioną sesją. To daje mi pewność, że termin jest zarezerwowany.
Brak wpłaty w tym czasie oznacza dla mnie rezygnację z umówionego terminu.
6. Jeśli umawiasz się na sesję “z dnia na dzień” wyślij mi proszę dwód przelewu na maila biuro@zdrowadusza.com abym miała pewność że potwierdzasz umówiony termin spotkania, w przeciwnym wypadku sesja się nie odbędzie.

Dokonanie płatności oznacza akceptację i stosowanie się do powyższych zasad

 

DANE DO WPŁAT

PLN złotówki

Właściciel konta
Zdrowa Dusza Com Ltd.
Numer konta bankowego w PKOBP
44 1020 1026 3741 0000 0005 1197

EURO

Właściciel konta
Zdrowa Dusza Com Ltd.
BIC: TRWIBEB1XXX
IBAN: BE49 9671 8976 1971

GBP funty

Należy wybrać opcję przelewu BUSSINES i wpisać poniższą nazwę firmy
ZDROWA DUSZA COM LTD.
Kod oddziału (sort code)
23-14-70

IBAN
GB42 TRWI 2314 7071 9095 22
Numer konta
71909522